Pranie oraz rental odzieży roboczej
Wynajem odzieży roboczej
Slide 1
Pranie i rental odzieży roboczej
Image is not available

Oferujemy szeroki zakres usług pralniczych wraz z możliwością wynajmu odzieży roboczej.

Slide 1
Wynajem odzieży roboczej
Image is not available

Oferujemy korzystne warunki wynajmu odzieży roboczej wraz z serwisem i wymianą.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Pracownicy swoją prezencją stanowią w pewnym stopniu wizytówkę firmy i dbają o renomę firmy. Rental odzieży robocze umożliwia pracodawcy wyposażenie pracownika w taką samą odzież roboczą, która zapewni wysoki komfort pracy. 

Dzięki wynajmowi odzieży roboczej redukują się koszta związane z zakupem i konserwacją odzieży na własną rękę gdyż odpowiedzialność za pranie i zabezpieczanie odzieży ochronnej przekazywane jest firmie zewnętrznej. Rental sprawdzi się w każdej firmie, w której to pracodawca dostarcza pracownikom odzież do pracy a przy tym chce zadbać o jednolity ubiór w celu zwiększenia tożsamości firmy. Kompleksowe usługi naszej firmy Natare Rental gwarantują profesjonalnie przygotowaną, wypraną i oznakowaną odzież roboczą dostarczaną do szafek pracowników.

Rental odzieży roboczej

Nasze usługi wynajmu odzieży roboczej oferujemy na terenie Zgierza, Łodzi, Strykowa, Ozorkowa oraz całego województwa Łódzkiego. Zapewnianie bezpieczeństwa i komfortu podczas wykonywanej pracy to nasza specjalność. W ustalony dzień, regularnie zabieramy brudną odzież roboczą a w jej miejsce dostarczamy czysty komplet dla każdego pracownika

Przewiń na górę