Pranie oraz rental odzieży roboczej
Wynajem odzieży roboczej
Slide 1
Pranie i rental odzieży roboczej
Image is not available

Oferujemy szeroki zakres usług pralniczych wraz z możliwością wynajmu odzieży roboczej.

Slide 1
Wynajem odzieży roboczej
Image is not available

Oferujemy korzystne warunki wynajmu odzieży roboczej wraz z serwisem i wymianą.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wynajem odzieży roboczej

kurtki odblaskowe

Od niemal 20 lat z sukcesami obsługujemy firmy z całej Polski w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej. Grono naszych zadowolonych klientów wciąż rośnie, a my jako firma czujemy się zobowiązani ciągle poszerzać naszą ofertę i podnosić jakość naszej obsługi.

Oferujemy kompleksową usługę wynajmu odzieży roboczej wraz z jej praniem i serwisem. Wynajem odzieży to idealne rozwiązanie zapewniające obniżenie kosztów wyposażenia pracowników w odzież roboczą niezbędną na stanowisku pracy. Wynajmowana odzież jest specjalnie kodowana dzięki czemu wiadomo do którego pracownika należy dana odzież ochronna i nie mam możliwości pomyłki w czasie prania. Dodatkowo dzięki nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować bieżące zużycie dzięki wglądowi do programu. Wynajem ubrań roboczych ma za zadanie dostarczyć pracownikom klienta czyste, dostosowane do wymogów stanowiskowych, oznakowane ubranie robocze.

Jesteśmy w stanie zaproponować odzież dostępną w ofercie Polskich jak i zagranicznych producentów jak i uszyć odpowiedni komplet odzieży spełniający Państwa wymagania techniczne. 

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas sprzedaży artykułów BHP oraz Odzieży roboczej, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom sprawdzoną odzież roboczą doskonałej jakości wyprodukowaną przez wielu Polskich jak i zagranicznych producentów. Szeroki wybór odzieży gwarantuje, iż dobierzemy ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb jakościowych i finansowych. Nasza kompleksowa usługa użytku obejmuje odbiór, pranie, wymianę i dostawę odzieży roboczej. To rozwiązanie stanowi duży komfort dla pracowników, którzy nie muszą dbać sami o pranie oraz naprawę spodni. Wszystkie usługi pochodzą z jednego miejsca. W naszej firmie posiadamy nowoczesne pralki oraz doświadczony personel, który zadba o jakość świadczonych usług.

Wynajem (rental) odzieży roboczej – (czytaj więcej)

W ofercie wynajmu odzieży mamy dla Państwa do wyboru marki odzieży takie jak:

  • Planam
  • Snickers
  • Kegel-Błażusiak
  • Teamdress

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą Wynajmu i serwisu odzieży roboczej

Przewiń na górę