Pranie oraz rental odzieży roboczej
Wynajem odzieży roboczej
Slide 1
Pranie i rental odzieży roboczej
Image is not available

Oferujemy szeroki zakres usług pralniczych wraz z możliwością wynajmu odzieży roboczej.

Slide 1
Image is not available

Oferujemy korzystne warunki wynajmu odzieży roboczej wraz z serwisem i wymianą.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Wynajem szaf ubraniowych

Bezpieczne szafki w szatniach pracowniczych

Szatnie pracownicze lub kontenery szatniowe wymagają odpowiednich mebli. Oferujemy wynajem lub sprzedaż szafek BHP. Szafki BHP są często wykorzystywane przez pracowników w kontenerach budowlanych i socjalnych, jako zaplecze socjalne lub do przekształcenia pomieszczenia w szatnię kontenerową pracowniczą. Szafy metalowe bezpieczeństwa to idealne i niezbędne wyposażenie pracowników w miejscu pracy, zwłaszcza na każdym projekcie budowlanym.

Metalowa szafka zabezpieczająca

 

Szafa metalowa 2-segmentowa to stabilna konstrukcja spawana z blachy stalowej malowanej proszkowo.

Drzwi wahadłowe umieszczone na zawiasach wewnętrznych wyposażone są w wentylację – nowoczesne perforacje i identyfikatory naklejkowe, specjalny profil gwarantuje dużą sztywność drzwi. Każda sekcja posiada półkę, drążek na ubrania i 2 haczyki. Szafki w szatni to zamki jednopunktowe na klucz.

Budowa metalowych szafek pracowniczych

Szafy BHP produkowane są zgodnie z międzynarodową normą jakości ISO 9001:2008 i posiadają atesty higieniczne.

Szafa dostarczana jest w całości bez montażu. Stabilna konstrukcja spawana. Malowana proszkowo. Profile wzmacniające drzwi. Nowoczesne perforacje (wentylatory). Otwory montażowe do skręcenia szafek i zamocowania ich do ściany.

Wynajem szafek BHP do szatni pracowniczych

Oferujemy również wynajem mebli do szatni oraz szereg przedmiotów, które są bardzo poszukiwane przez najemców lub posiadaczy kontenerów. Zapraszamy do zapoznania się z wyposażeniem takim jak: wypożyczalnia RTV i AGD, szyby i okna, półki na pojemniki magazynowe, żaluzje i okładziny, zadaszenia i zadaszenia do kontenerów, tarasów i balkonów. Zapewniamy transport i montaż wypożyczonego sprzętu.

Szafka ubraniowa na odzież roboczą
Polskie Pralnie
Przewiń na górę