Pranie oraz rental odzieży roboczej
Wynajem odzieży roboczej
Slide 1
Pranie i rental odzieży roboczej
Image is not available

Oferujemy szeroki zakres usług pralniczych wraz z możliwością wynajmu odzieży roboczej.

Slide 1
Image is not available

Oferujemy korzystne warunki wynajmu odzieży roboczej wraz z serwisem i wymianą.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Pralnia odzieży operująca na terenie Ozorkowa w woj. Łódzkim

Mimo siedziby w Zgierzu, nasza pralnia zapewnia kompletne usługi pralnicze z dowozem dla Ozorkowa.

Nasza firma świadczy usługi na terenie ozorkowa - pełne usługi pralnicze

W Ozorkowie nasi klienci mogą skorzystać z naszych kompleksowych usług pralniczych. Wykonujemy pranie odzieży, pościeli, dywanów i innych wyrobów tekstylnych. Zawsze dbamy o najwyższą jakość usług.

Oferta wysokiej jakości i o niskiej cenie

Oferujemy pranie wodne i nie tylko

Nasza pralnia znajduje się w Zgierzu, pod adresem ul. Dąbrowskiego 19a, w województwie Łódzkim. Oferujemy wygodną usługę dowozu i odbioru odzieży, aby jeszcze bardziej ułatwić naszym klientom korzystanie z naszych usług:

Pralnia Ozorków - magiel, pranie i czyszczenie wyrobów tekstylnych

Nasza pralnia realizuje szeroki zakres działalności na terenie Ozorkowa oferuje nie tylko prasowanie za pomocą profesjonalnych maszyn maglowniczych, ale również pełen zakres prania i czyszczenie wyrobów tekstylnych, wynajem odzieży roboczej i dojazd do klienta w dwie strony. 

Opinie świadczą o nas!

Jesteśmy znaną i cenioną firmą świadcząca usługi na terenie Ozorkowa w województwie Łódzkim. Wieloletnie doświadczenie i pozytywne opinie naszych klientów potwierdzają nasz profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół. Nasza pralnia wypierze prawie każdy rodzaj tekstyliów. Oferujemy usługi pralnicze, serwis ubrań roboczych. Zapewniamy usługi prania na terenie Ozorkowa. Czystość to nasze drugie imię. 

Przystępne godziny otwarcia naszej pralni wodnej

Nasza pralnia w Ozorkowie jest dostępna dla klientów w godzinach od 7 do 17 od poniedziałku do piątku. Szczegóły dotyczące godzin otwarcia można sprawdzić poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail. Nasze serwisy dostępne są na terenie 95-035 Ozorków. Niezależnie czy jesteś indywidualnym klientem, czy prowadzisz hotel, lub inny biznes zapewniamy profesjonalne usługi pralnicze. Jesteśmy poświęceni utrzymaniu czystości i świeżości Twojej odzieży. Podkreślamy, że wszystkie Twoje dane są bezpieczne z nami – szanujemy prywatność naszych klientów. Niskie ceny, które oferujemy, nie wpływają na jakość serwisu – nasz zespół doświadczonych pracowników zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 660-732-659 lub osobiście w naszej siedzibie, gdzie można sprawdzić ofertę i omówić indywidualne preferencje. Jesteśmy tu, aby sprostać Twoim potrzebom prania.

Możliwość czyszczenia chemicznego

Dla tkanin wymagających specjalnej obsługi oferujemy czyszczenie chemiczne. Używamy bezpiecznych i skutecznych środków chemicznych, które pozostawiają tkaniny czyste, świeże i zadbane.

Przewiń na górę