Pranie oraz rental odzieży roboczej
Wynajem odzieży roboczej
Slide 1
Pranie i rental odzieży roboczej
Image is not available

Oferujemy szeroki zakres usług pralniczych wraz z możliwością wynajmu odzieży roboczej.

Slide 1
Image is not available

Oferujemy korzystne warunki wynajmu odzieży roboczej wraz z serwisem i wymianą.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Nasza pralnia oferuje pranie odzieży roboczej w Łęczycy - zakres cen usług przystępny dla klientów indywidualnych i firm

Nieważne, czy jesteś indywidualnym klientem, czy firmą. Nasza pralnia w Łęczycy ma dla Ciebie ofertę na pranie ubrań roboczej. Sprawdź nasz przystępny cennik i zadbaj o czystość swojego ubioru.

Sprawdź ceny prania odzieży roboczej  na terenie Łęczycy

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby sprawdzić cennik usług prania odzieży roboczej. Cena zależy od stopnia zabrudzenia, rodzaju odzieży i ilości ubrań. Oferujemy atrakcyjne ceny nawet przy indywidualnych zamówieniach. Dla firm z Łęczycy posiadamy specjalne, korporacyjne stawki.

Pełna oferta i indywidualny cennik 

Oszczędzaj lokalnie planuj globalnie - zobacz ofertę dla swojej miejscowości

Nasza pralnia znajduje się w Zgierzu, pod adresem ul. Dąbrowskiego 19a, w województwie Łódzkim. Oferujemy wygodną usługę dowozu i odbioru odzieży, aby jeszcze bardziej ułatwić naszym klientom korzystanie z naszych usług:

Nasza pralnia świadczymy profesjonalne usługi wynajmu i serwisu ubrań

Nasza pralnia to miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z dbałością o każdy szczegół. Od świeżości pościeli po blask garnituru – wszystko ma dla nas ogromne znaczenie. Oferujemy pełen zakres usług – pranie, suszenie, prasowanie, a także wynajem odzieży roboczej. Przy nas masz pewność, że ubrania są zawsze czyste i odpowiednio zabezpieczone.

Natare Rental - firma która zadba o wysoki standard zasad BHP

Jako Natare Rental, stawiamy na najwyższe standardy BHP. Nasza działalność obejmuje kompleksową realizację usług związanych z ochroną osobistą w miejscu pracy. Stale dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań klientów, oferując im takie rozwiązania, które zamienią ich wymogi BHP w rzeczywistość. Dla nas higiena i czystość to nie tylko normy, ale przede wszystkim zasada.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują pranie, rental odzieży, serwis jak i uszlachetnianie tkanin. Celem naszego zespołu jak i naszym priorytetem jest zapewnieni najwyższej jakości. Wyróżnia nas indywidualne podejście, szybka realizacja zamówień i jakość usług. Nasz aktualny sprzęt jest inny niż to co można znaleźć w mieszkaniu typowego Kowalskiego. Usługi pralnicze realizowane przez pralki i suszarki zapewnią najszybszą realizację państwa zamówień.  Środki chemiczne w nich używane zapewniają właściwą jakość czyszczenia. Dla nas chcieć znaczy móc. Spełniamy pomysły i oczekiwania każdego klienta.

Nasze pralki czekają na Twoje pranie - pełna higiena i zadowolenie domowników

 Znudziło Cię pranie w domu? Nasze pralki czekają na Twoje brudne rzeczy. Zapewniamy czystość i pranie lepsze niż w domu, odświeżenie ubrań i zadowolenie wszystkich domowników. Oddaj nam swoje pranie, a my oddamy Ci komfort i spokój ducha. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Przewiń na górę