Pranie oraz rental odzieży roboczej
Wynajem odzieży roboczej
Slide 1
Pranie i rental odzieży roboczej
Image is not available

Oferujemy szeroki zakres usług pralniczych wraz z możliwością wynajmu odzieży roboczej.

Slide 1
Image is not available

Oferujemy korzystne warunki wynajmu odzieży roboczej wraz z serwisem i wymianą.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Profesjonalny serwis odzieży roboczej i ochronnej - rental i wynajem odzieży roboczej 

Na czym polega proces naprawy odzieży i ubrań roboczych?

Cały proces wynajmu i serwisowania odzieży z Natare Rental przebiega gładko i bezproblemowo. Przede wszystkim, nasz kierowca przyjeżdża na umówione miejsce, aby odebrać brudną odzież i dostarczyć ją do naszej profesjonalnej pralni. Wychodząc na przeciw indywidualnym potrzebą możemy także zorganizować na miejscu imienne szafki pracownicze dla każdego pracownika – zawsze tam, gdzie to najbardziej wygodne dla Państwa. Następnie jakość odzieży jest sprawdzana pod kątem uszkodzeń. Każda potrzebna naprawa jest natychmiast wykonana przez nasz doświadczony zespół. Po tej wstępnej kontroli, ubrania są dokładnie prane. Na koniec, cała czysta odzież jest z powrotem dostarczana pod wskazany adres. Cały proces zaprojektowany jest tak, aby maksymalnie odciążyć każdego klienta i zapewnić najwyższą jakość usług.

Oszczędzaj pieniądze na praniu i naprawach - sprawdzony system serwisowy

Nasza system zarządzania odzieżą roboczą to gwarancja oszczędności. Wychodzimy naprzeciw potrzebie spełnienia obowiązku zapewnienia czystych ubrań roboczych swoim pracownikom.  Dzięki naszej ofercie pominiesz restrykcyjne wymogi prania odzieży przez pracowników w warunkach domowych. Jako pracodawca masz pełen proces prania pod kontrolą.

Oferujemy indywidualne podejście zgodne ze specyfikacją norm bezpieczeństwa BHP. Nasza usługa pozwoli oszczędzić czas i pieniądze. Powierz kontrolę jakości profesjonalistą. Niezależnie od ilości kompletów oferowanej odzieży jakie nam powierzycie, gwarantujemy pozbycie się zabrudzeń i pełną funkcjonalność powierzonych ubrań. Oszczędzaj na praniu z nami!

 

Podsumowując, nasza firma oferuje kompleksowy serwis rentalu odzieży roboczej, w skład którego wchodzi certyfikacja i montaż osobistych szafek dla pracowników. Priorytetem jest dla nas pełna kontrola i profesjonalizm na każdym etapie cyklu – od odbioru brudnej odzieży po jej dostarczenie z powrotem w obiegu zamkniętym. Pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego! Jesteśmy zawsze gotowi doradzić i dostarczyć kompleksowych odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Pamiętaj, możesz do nas zadzwonić w każdej chwili. Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Świetnie! Dbamy o Twoje dane osobowe i przestrzegamy zasad marketingu. Twoje zadowolenie to nasz cel.

Wynajem i serwis - profesjonalna usługa serwisu ubrań połączona z wynajmem odzieży roboczej

Poza samo wynajmem odzieży, oferujemy także usługę serwisowania. Dla naszych klientów to wygoda – dostarczają nam brudną odzież, a my dbamy o resztę. Zapewniamy czystość, sprawność i zgodność z normami BHP.

Pranie, rental, serwisowanie - pełne standardy higieny bhp, oszczędność i zadowolenie pracowników

Stawiamy na jakość i zadowolenie pracowników naszych klientów. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi prania, wynajmu i serwisowania odzieży roboczej. Niezależnie od rodzaju odzieży gwarantujemy schludny wygląd Twoich pracowników.

Przewiń na górę