Pranie oraz rental odzieży roboczej
Wynajem odzieży roboczej
Slide 1
Pranie i rental odzieży roboczej
Image is not available

Oferujemy szeroki zakres usług pralniczych wraz z możliwością wynajmu odzieży roboczej.

Slide 1
Image is not available

Oferujemy korzystne warunki wynajmu odzieży roboczej wraz z serwisem i wymianą.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Pralnia Natare - przemysłowa pralnia ubrań roboczych

Profesjonalne usługi prania odzieży. Pierzemy wszelkiego rodzaju odzież wraz z suszeniem i prasowaniem przed oddaniem ubrań klientowi.

Czytaj dalej…

Rental odzieży roboczej jest idealnym rozwiązaniem, które gwarantuje wygodę i dostęp do czystej i sprawnej odzieży roboczej bez generowania dodatkowych kosztów.

Czytaj dalej…

Serwis odzieży zapewnia utrzymanie ubrań pracowniczych w idealnym stanie wraz z ich naprawą, indywidualnym znakowaniem lub wymianę na nową w przypadku nadmiernego zużycia. 

Czytaj  dalej…

Sprzedaż hurtowa oraz detaliczna odzieży roboczej oraz artykułów BHP. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, pozwoliło nam na zgromadzenie szerokiego grona marek i dostawców. 

Przejdź do naszego sklepu

Pralnia Natare Zgierz

Jesteśmy firmą zajmującą się branżą BHP od A do Z – zaczynając od sprzedaży detalicznej przez sprzedaż hurtową aż po pranie i wynajem odzieży roboczej. 

Nasza firma powstała w 2004 roku a już w 2007 roku dostrzegając potrzeby naszych klientów rozpoczęliśmy działalność pralniczą. Obecnie dzięki strategicznej lokalizacji w pobliżu przecięcia się autostrad A1 i A2 wciąż poszerzamy naszą ofertę i grono zadowolonych klientów. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu mamy przygotowaną ofertę dla każdej branży i możemy podjąć współpracę w każdym momencie. Obecnie baza naszych klientów to około 120 firm z województwa łódzkiego i województwa mazowieckiego. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, firmami logistycznymi jak i magazynami w aglomeracji Łódzkiej

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i postaw na bezpieczeństwo w swojej firmie.

0 tyś
Wypranych ubrań rocznie
0
zespół
0
lat doświadczenia
0
klientów
Przewiń na górę